Logo
PL / EN / RU Znajdź nas na

MOSTOSTAL S.A.

Firma Mostostal S.A. to doświadczona firma branży developerskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Nasza filozofia to pełna kontrola i realizacja całością procesu inwestycji – od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów,realizację i wykonawstwo aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Swoje działania koncentrujemy na rynku deweloperskim zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak i na projektach o charakterze komercyjnym.

Pozycja  naszej firmy na rynku została ugruntowana poprzez stosowanie bezpiecznych dla środowiska technologii i materiałów, oraz poprzez  dotychczasowe realizacje potwierdzają wysoką jakość samych realizacji jaki i obsługi Klienta.

To właśnie dzięki dbałości o jakość usług i rzetelność jesteśmy liderem na rynku

Portfolio naszej firmy jest zróżnicowane, działalność obejmuje realizacje dewelopersko- budowlane, hotelowo-kongresowe oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym dostosowane do potrzeb zróżnicowanych sektorów ekonomicznych. Prowadzimy też prace remontowo-konserwatorskie. Gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o szczegóły zapewniając, że jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

Działalność dotychczasowa

Spółka zrealizowała największy Aquapark oraz inwestycje drogowe w powiecie legionowskim. W centrum Legionowa Mostostal zrealizował największą i prestiżową inwestycję mieszczącą się przy ul. Słowackiego pod nazwą „Rezydencja Poezja” składającą się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowo-handlowych.

Zakończono również realizację doku załadunkowego w Jachrance.

Firma prowadziła prace remontowe Hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim oraz wkrótce potem oddała do użytku elegancki budynek mieszkalny pod nazwą „Rezydencja Sosnowy Park” zlokalizowany w Legionowie przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Przeprowadzono prace konserwatorskie w XVIII wiecznym Pałacu nad Zalewem Zegrzyńskim. 

Spółka zrealizowała również nowoczesny i ekskluzywny budynek Yacht Clubu nad Zalewem Zegrzyńskim jak i  budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Mostostal wykonał budowę ekskluzywnego osiedla „Jasna Polana” składającego się z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Chotomowie oraz rozbudowę hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim.

Aktualne realizacje

W  ramach dywersyfikacji działalności Spółka podjęła się realizacji zadania inwestycyjnego polegającego na budowie centrum hotelowo-kongresowego w Jachrance, obejmującego budowę budynku z salami szkoleniowo-kongresowymi, budynku gastronomicznego, i obiektów rekreacji.

 

AKTUALNOŚCI

.01 WARSZAWA MOKOTÓW

Nowa inwestycja  MOSTOSTAL SA  zostanie zlokalizowana na warszawskim Mokotowie. Naszym celem jest stworzenie kompleksu apartamentów które dla swoich Mieszkańców stanie się nie tylko azylem w centrum miasta, ale i optymalnym miejscem...
więcej...

.02 REZYDENCJA ORŁOWICZA

Rezydencja Orłowicza 12 to luksusowy apartamentowiec, który powstał na warszawskim Powiślu, w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy. Został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy kochają elegancję i wielkomiejski styl życia, a...
więcej...

.03 WYNAJEM POWIERZCHNI BIUROWYCH

Powierzchnie biurowe do wynajęcia już od 15 m2. Atrakcyjna lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, ul. Konwiktorska 4 Telefony: tel. kom. 785 100 800 tel. kom. 726 100 400  
więcej...

WYBRANE REALIZACJE

Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Orłowicza

Jasna Polana

Jasna Polana

Rezydencja Sosnowy Park

Rezydencja Sosnowy Park

Rezydencja Poezja

Rezydencja Poezja

Aquapark

Aquapark

Centrum Kongresowe

Centrum Kongresowe

ZAKUP GRUNTÓW

Deweloper kupi działkę w Warszawie

Stale poszukujemy nieruchomości inwestycyjnych położonych na terenie Warszawy. Skupiamy się w szczególności na atrakcyjnych terenach inwestycyjnych, realizując na nich inwestycje budownictwa mieszkaniowego oraz zabudowy hotelowej dla naszych klientów.

Jakich nieruchomości poszukujemy?

Wystawiamy w szczególności ogłoszenia „kupię działkę – Warszawa” i poszukujemy oferty „sprzedam działkę – Warszawa”, w tym w takich dzielnicach jak Śródmieście, Powiśle, Mokotów, Bielany, Saska Kępa, Wola, Żoliborz.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą swojej działki, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

grunty@mostostal-sa.pl

+48 608 003 050

WSPÓŁPRACA

Współpracuj z nami! Szeroki zakres usług jakie prowadzimy daje nieograniczone możliwości – zapraszamy do rozmowy na poziomie partnerskim oraz biznesowym.

Stale poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, gruntów oraz nieruchomości na sprzedaż. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub współpracować na innym poziomie skontaktuj się z nami.

Nie ustajemy w poszukiwaniach działek na sprzedaż oraz najlepszych wykonawców. Wiemy, że połączenie doświadczenia i nowoczesności daje niesamowite możliwości  – razem możemy zdziałać więcej!


+48 608 003 050

+48 22 774 58 02


KARIERA

Dołącz do naszego interdyscyplinarnego Zespołu Profesjonalistów.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Specjalisty ds. Pozyskiwania Gruntów.

Specjalista ds. Pozyskiwania Gruntów

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
Aktywne poszukiwanie nieruchomości gruntowych segmentu mieszkaniowego w Warszawie
Weryfikowanie dokumentów dotyczących pozyskiwanych nieruchomości
Analiza i ocena potencjału wyszukiwanych nieruchomości
Prowadzenie rozmów i negocjacji zmierzających do zakupu nieruchomości
Uzyskiwanie wszelkich niezbędnych decyzji, uzgodnień, pozwoleń

Wymagania:

  • Znajomości warszawskiego rynku nieruchomości
  • Samodzielności i kreatywności w działaniu
  • Minimum 3 lat doświadczenia w pozyskiwaniu nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjności, zaangażowania
  • Dobrej znajomości pakietu MS OFFICE

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać na adres mail: biuro@mostostal-sa.pl

Mostostal S.A.


+48 608 003 050

+48 22 774 58 02


FORMULARZ
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę "MOSTOSTAL S.A." informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), oraz w celu wykonania przedmiotu niniejszego kwestionariusza.

KONTAKT

MOSTOSTAL S.A.

ul. Konwiktorska 4
00-217 Warszawa
tel: +48 22 774 58 02
infolinia:  669 302 302
e-mail: biuro@mostostal-sa.pl

Biuro w Warszawie

ul. Konwiktorska 4
00-217 Warszawa
kom: +48 785 100 800
kom: +48 726 100 400

Kontakt w sprawie
zakupu działek:

tel: +48 608 003 050
e-mail: biuro@mostostal-sa.pl