Logo
Poland / England / Ukraine

MOSTOSTAL ® S.A.

Deweloper Premium – Inwestycje Mieszkaniowe

Apartamenty klasy premium i nowe mieszkania

Mostostal ® S.A. to doświadczona firma działająca w branży deweloperskiej, a wyrosła z budowlanej. Obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Nasza filozofia to pełna kontrola nad realizacją całego procesu inwestycyjnego – od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów, realizację i wykonawstwo, kończąc na przekazaniu obiektu do użytkowania.

Swoje działania koncentrujemy na rynku deweloperskim zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak również na projektach komercyjnych.

Silna pozycja na rynku i zróżnicowane portfolio

Portfolio naszej firmy jest zróżnicowane, a działalność obejmuje realizacje dewelopersko- budowlane, hotelowo-kongresowe oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym dostosowane do potrzeb zróżnicowanych sektorów ekonomicznych. Prowadzimy też prace remontowo-konserwatorskie. Gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o szczegóły zapewniając, że jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Historia Grupy Mostostal S.A.

Spółka zrealizowała największy Aquapark oraz inwestycje drogowe w powiecie legionowskim. W centrum Legionowa Mostostal ® S.A. zrealizował największą i prestiżową inwestycję mieszczącą się przy ul. Słowackiego pod nazwą „Rezydencja Poezja” składającą się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowo-handlowych.

Zakończono również realizację doku załadunkowego w Jachrance.

Firma prowadziła prace remontowe Hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim oraz wkrótce potem oddała do użytku elegancki budynek mieszkalny pod nazwą „Rezydencja Sosnowy Park” zlokalizowany w Legionowie przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Przeprowadzono prace konserwatorskie w XVIII wiecznym Pałacu nad Zalewem Zegrzyńskim. 

Spółka zrealizowała również nowoczesny i ekskluzywny budynek Yacht Clubu nad Zalewem Zegrzyńskim jak i  budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Mostostal ® S.A. wykonał budowę ekskluzywnego osiedla „Jasna Polana” składającego się z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Chotomowie oraz rozbudowę hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim.

W latach 2019-2021 do porfolio spółki dołączyły prestiżowe projekty mieszkaniowe Mokotów Wings, Rezydencja Konrad i Rezydencja Orłowicza w Warszawie, oraz kameralny apartamentowiec Yarielys Residence w Śródmieściu Gdyni.

Aktualna oferta apartamentów i mieszkań

Obecnie w sprzedaży Grupa posiada dwie inwestycje – Rezydencję Zegrze, wyjątkowy projekt nad samym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego oraz flagowe, kilkuetapowe przedsięwzięcie na warszawskiej Pradze Północ – Home Factory.

 

AKTUALNOŚCI

.01 Nietuzinkowa inwestycja klasy premium w samym sercu stolicy

Nietuzinkowa inwestycja klasy premium w samym sercu stolicy przy ulicy Konwiktorskiej to nasza najnowsza propozycja, która trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. W ramach inwestycji zaplanowaliśmy 78 apartamentów premium...
więcej...

.02 Zamieszkaj już na wakacje – II etap Rezydencji Zegrze zaprasza

Bezpośrednio nad wodą, zaledwie 15 km od granic Warszawy, powstanie niezwykła inwestycja mieszkaniowa – drugi etap Rezydencji Zegrze. Posiadając tutaj własne „M” będzie można codziennie budzić się wśród szumu drzew,...
więcej...

.03 III etap osiedla Home Factory już w sprzedaży

Kolejny etap popularnego osiedla Home Factory już w sprzedaży 😊 III etap to 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach dopasowanych do każdych potrzeb, od małych kawalerek o powierzchni 27 m2 idealnych...
więcej...

.04 Kolejny kamień milowy za nami – wiecha na II etapie Rezydencji Zegrze

Wiecha na II etapie Rezydencji Zegrze stała się faktem, a co za tym idzie kolejny kamień milowy na budowie drugiego etapu inwestycji został osiągnięty. To oznacza, że zgodnie z harmonogramem...
więcej...

.05 Informacje dla akcjonariuszy

PLIKI DO POBRANIA STATUT MOSTOSTAL 2020
więcej...

WYBRANE REALIZACJE

HomeFactory I

HomeFactory I

Rezydencja Zegrze I

Rezydencja Zegrze I

Mokotów Wings

Mokotów Wings

Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Sosnowy Park

Rezydencja Sosnowy Park

Rezydencja Poezja

Rezydencja Poezja

ZAKUP GRUNTÓW

Deweloper kupi działkę w Warszawie

Stale poszukujemy nieruchomości inwestycyjnych położonych na terenie Warszawy. Skupiamy się w szczególności na atrakcyjnych terenach inwestycyjnych, realizując na nich inwestycje budownictwa mieszkaniowego oraz zabudowy hotelowej dla naszych klientów.

Jakich nieruchomości poszukujemy?

Wystawiamy w szczególności ogłoszenia „kupię działkę – Warszawa” i poszukujemy oferty „sprzedam działkę – Warszawa”, w tym w takich dzielnicach jak Śródmieście, Powiśle, Mokotów, Bielany, Saska Kępa, Wola, Żoliborz.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą swojej działki, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

KARIERA

 

Mostostal SA stawiamy na ludzi – tych, którzy angażują się w wykonywane zadania, potrafią samodzielnie organizować swoją pracę i ustalać priorytety, oraz posiadają wysoką umiejętność komunikacji w grupie. Naszą firmę budujemy w oparciu o profesjonalistów, więc jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie zdobyte w procesie inwestycyjnym nieruchomości – wyślij nam swoje CV, być może to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole!


WSPÓŁPRACA

Współpracuj z nami! Szeroki zakres usług jakie prowadzimy daje nieograniczone możliwości – zapraszamy do rozmowy na poziomie partnerskim oraz biznesowym.

Stale poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, gruntów oraz nieruchomości na sprzedaż. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub współpracować na innym poziomie skontaktuj się z nami.

Nie ustajemy w poszukiwaniach działek na sprzedaż oraz najlepszych wykonawców. Wiemy, że połączenie doświadczenia i nowoczesności daje niesamowite możliwości  – razem możemy zdziałać więcej!KONTAKT

MOSTOSTAL ® S.A.

ul. Wybrzeże Gdyńskie 6B
01-531 Warszawa
tel: +48 22 774 58 02
e-mail:
biuro@mostostal-sa.pl

 

Obsługa reklamacji

kom: +48 669 302 302

 

Zakup gruntów

kom: +48 721 200 401
e-mail: grunty@mostostal-sa.pl

Biuro sprzedaży w Warszawie

ul. Kotsisa / róg ul. Jagiellońskiej
kom: +48 783 007 007
poniedziałek, piątek 8:00 – 16:00
wtorek, środa, czwartek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 14:00

 

Biuro sprzedaży w Zegrzu

ul. Groszkowskiego 22A
kom: +48 785 100 800
wtorek-piątek 9:00 – 17:00

 

Kontakt dla prasy/marketing

kom: +48 885 100 701