Logo
Poland / England / Ukraine Znajdź nas na

MOSTOSTAL ® S.A.

Deweloper Premium – Inwestycje Mieszkaniowe

Apartamenty i nowe mieszkania

Firma Mostostal ® S.A. to doświadczona firma branży developerskiej wyrosła z branży budowlanej, a obecnie działająca w obszarze budownictwa kubaturowego i deweloperskiego.

Fundamentem firmy jest interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów od lat zajmujących się z powodzeniem segmentem dewelopersko-budowlanym.

Nasza filozofia to pełna kontrola i realizacja całością procesu inwestycji – od stworzenia optymalnej koncepcji oferty, poprzez pozyskiwanie gruntów,realizację i wykonawstwo aż do przekazania obiektu do użytkowania.

Swoje działania koncentrujemy na rynku deweloperskim zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego, jak i na projektach o charakterze komercyjnym.

Silna pozycja na rynku i zróżnicowane portfolio

Pozycja  naszej firmy na rynku została ugruntowana poprzez stosowanie bezpiecznych dla środowiska technologii i materiałów, oraz poprzez  dotychczasowe realizacje potwierdzają wysoką jakość samych realizacji jaki i obsługi Klienta.

To właśnie dzięki dbałości o jakość usług i rzetelność jesteśmy liderem na rynku

Portfolio naszej firmy jest zróżnicowane, działalność obejmuje realizacje dewelopersko- budowlane, hotelowo-kongresowe oraz obiekty o charakterze rekreacyjnym dostosowane do potrzeb zróżnicowanych sektorów ekonomicznych. Prowadzimy też prace remontowo-konserwatorskie. Gwarantujemy wysoki standard oraz dbałość o szczegóły zapewniając, że jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

Działalność dotychczasowa

Spółka zrealizowała największy Aquapark oraz inwestycje drogowe w powiecie legionowskim. W centrum Legionowa Mostostal ® S.A. zrealizował największą i prestiżową inwestycję mieszczącą się przy ul. Słowackiego pod nazwą „Rezydencja Poezja” składającą się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowo-handlowych.

Zakończono również realizację doku załadunkowego w Jachrance.

Firma prowadziła prace remontowe Hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim oraz wkrótce potem oddała do użytku elegancki budynek mieszkalny pod nazwą „Rezydencja Sosnowy Park” zlokalizowany w Legionowie przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Przeprowadzono prace konserwatorskie w XVIII wiecznym Pałacu nad Zalewem Zegrzyńskim. 

Spółka zrealizowała również nowoczesny i ekskluzywny budynek Yacht Clubu nad Zalewem Zegrzyńskim jak i  budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Mostostal ® S.A. wykonał budowę ekskluzywnego osiedla „Jasna Polana” składającego się z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Chotomowie oraz rozbudowę hotelu nad Zalewem Zegrzyńskim.

W latach 2019-2021 do porfolio spółki dołączyły prestiżowe projekty mieszkaniowe Mokotów Wings, Rezydencja Konrad i Rezydencja Orłowicza w Warszawie, oraz kameralny apartamentowiec Yarielys Residence w Śródmieściu Gdyni.

Aktualne realizacje

Obecnie w sprzedaży Grupa posiada dwie inwestycje – Rezydencję Zegrze, wyjątkowy projekt nad samym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego oraz flagowe, kilkuetapowe przedsięwzięcie na warszawskiej Pradze Północ – Home Factory.

 

AKTUALNOŚCI

.01 Drugi etap Rezydencji Zegrze już w sprzedaży

Bezpośrednio nad wodą, zaledwie 15 km od granic Warszawy, powstanie niezwykła inwestycja mieszkaniowa – drugi etap Rezydencji Zegrze. Posiadając tutaj własne „M” będzie można codziennie budzić się wśród szumu drzew,...
więcej...

.02 Wiosenne rabaty do 30 000 zł w Home Factory II

Tylko do końca maja można skorzystać z wyjątkowej oferty na osiedlu Home Factory – wybrane mieszkania można kupić w wiosennej promocji do 30 000 zł taniej*. Drugi etap Home Factory...
więcej...

.03 Home Factory – drugi etap nabiera tempa

30% mieszkań w ramach drugiego etapu powstającego na Pradze Północ osiedla Home Factory znalazło już swoich nabywców. Przy ulicy Kotsisa na Pradze Północ, w 8-piętrowym budynku drugiego etapu Home Factory...
więcej...

.04 Home Factory II z prawomocnym pozwoleniem na budowę

Już w środę 28 lipca rusza przedsprzedaż drugiego etapu flagowego projektu grupy Mostostal SA – Home Factory na warszawskiej Pradze Północ. Na poszukujących swojego własnego „M” czekają 173 mieszkania. Home...
więcej...

.05 Rozpoczęcie współpracy z GALERIE VENIS

Rozpoczęcie współpracy z GALERIE VENIS Design Studio Mostostal SA rozpoczął współpracę z biurem projektowym GALERIE VENIS Design Studio wprowadzając do oferty trzy pakiety wykończenia wnętrz. Klienci inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez...
więcej...

.06 INFORMACJE DLA AKCJONARIUSZY

PLIKI DO POBRANIA CZWARTE WEZWANIE AKCJONARIUSZY TRZECIE WEZWANIE AKCJONARIUSZY DRUGIE WEZWANIE AKCJONARIUSZY PIERWSZE WEZWANIE AKCJINARIUSZY STATUT MOSTOSTAL 2020
więcej...

WYBRANE REALIZACJE

HomeFactory I

HomeFactory I

Rezydencja Zegrze I

Rezydencja Zegrze I

Mokotów Wings

Mokotów Wings

Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Orłowicza

Rezydencja Sosnowy Park

Rezydencja Sosnowy Park

Rezydencja Poezja

Rezydencja Poezja

ZAKUP GRUNTÓW

Deweloper kupi działkę w Warszawie

Stale poszukujemy nieruchomości inwestycyjnych położonych na terenie Warszawy. Skupiamy się w szczególności na atrakcyjnych terenach inwestycyjnych, realizując na nich inwestycje budownictwa mieszkaniowego oraz zabudowy hotelowej dla naszych klientów.

Jakich nieruchomości poszukujemy?

Wystawiamy w szczególności ogłoszenia „kupię działkę – Warszawa” i poszukujemy oferty „sprzedam działkę – Warszawa”, w tym w takich dzielnicach jak Śródmieście, Powiśle, Mokotów, Bielany, Saska Kępa, Wola, Żoliborz.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą swojej działki, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

KARIERA

 

Mostostal SA stawiamy na ludzi – tych, którzy angażują się w wykonywane zadania, potrafią samodzielnie organizować swoją pracę i ustalać priorytety, oraz posiadają wysoką umiejętność komunikacji w grupie. Naszą firmę budujemy w oparciu o profesjonalistów, więc jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie zdobyte w procesie inwestycyjnym nieruchomości – wyślij nam swoje CV, być może to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole!


WSPÓŁPRACA

Współpracuj z nami! Szeroki zakres usług jakie prowadzimy daje nieograniczone możliwości – zapraszamy do rozmowy na poziomie partnerskim oraz biznesowym.

Stale poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, gruntów oraz nieruchomości na sprzedaż. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu lub współpracować na innym poziomie skontaktuj się z nami.

Nie ustajemy w poszukiwaniach działek na sprzedaż oraz najlepszych wykonawców. Wiemy, że połączenie doświadczenia i nowoczesności daje niesamowite możliwości  – razem możemy zdziałać więcej!KONTAKT

 

MOSTOSTAL ® S.A.

ul. Konwiktorska 4
00-217 Warszawa
tel: +48 22 774 58 02
fax: +48 22 774 47 67
Serwis:  669 302 302
e-mail: biuro@mostostal-sa.pl

Biuro Sprzedaży w Warszawie

ul. Kotsisa / róg ul. Jagiellońskiej
kom: +48 783 007 007
poniedziałek, piątek 8:00 – 16:00
wtorek, środa, czwartek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 14:00

Biuro Sprzedaży w Zegrzu

ul. Groszkowskiego 22A
kom: +48 785 100 800
wtorek-piątek 9:00 – 17:00

Kontakt w sprawie
zakupu działek

tel: +48 721 200 401
e-mail: grunty@mostostal-sa.pl